Siyahbet Kripto

Tıkla, Siyahbet’e Gir!

Siyahbet kripto yönteminde paraların yatırımı ile çekimi nasıl yapılır, yazımızda konuya ilişkin direktifler paylaşılmıştır! Sitede para yatırma işlemlerinizi tamamlayabileceğiniz birbirinden farklı yöntemler vardır. Bu yöntemlerden dilediğinizi seçerek yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Kriptolarla yapılacak yatırımlara ek olarak firma üzerinde banka havalesi, kredi kartı yatırımları veya çeşitli dijital cüzdanlarla işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kriptolarla yapılacak olan çekimler ve yatırımların ise farklı avantajları vardır.

Siyahbet Kripto

Sitedeki kriptolarla yapılan yatırımlar – çekimler birçok açıdan güvenliklidir. Oyuncular bu yöntemi seçmesindeki en büyük sebeplerden bir tanesi anonim – güvenli işlem yapma imkanıdır. Siyahbet bünyesinde BTC, ETH, TRX ve USDT gibi birimlerle yatırımlarınızı ve çekimlerinizi yapabilirsiniz. Her bir kripto birim gönderimleriniz ilgili ağda cüzdanınıza çekimler yapabilirsiniz. Ayrıca sitenin adreslerine yatırımlar yaparak işlemler tamamlanabilmektedir.

Siyahbet Kripto Yatırımı

Yatırımları yapmak sadece birkaç dakika süren bir işlemdir. Siyahbet kripto yatırımı için seçeceğiniz coin birimiyle birlikte gönderimlerinizi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bir yandan oyuncular firmaya anonim şekilde gönderimler yapabilmektedir. Diğer yandan sitedeki kriptolar gönderiminde direkt olarak güvenlikli işlemler mevcuttur. Bunların yanında coinin tercihlerinde seçeneklerinizin fazla olması gönderimleri oldukça kolaylaştıracaktır. Yatırımlarda yapacağınız işlemlerde ağ transfer ücretleri ödeyebilirsiniz.

Sitedeki işlemlerinizin tamamında yapmanız gereken sadece birkaç basit prosedür vardır. Siyahbet sitesinde kriptolarla yatırımlar yapmak adına; ilgili ağ cüzdanlarına ödemelerinizi yapabilirsiniz. Kripto seçenekleriniz en popüler coinlerin tamamını kabul etmektedir. Bu bağlamda onlarca farklı seçenekten elinizde olan varlıklarla ödemelerinizi tamamlayabilirsiniz. Sizlere verilen coin ağ adresine yapacağınız ödemelerde; cüzdan adresini ve ağ adresinin doğruluğuna dikkat ediniz.

Siyahbet Kripto Çekimi

Çekimlerin yapılabilmesi de yatırımlarda olduğu gibi aynı prosedürleri içermektedir. Siyahbet’in firmasında çekim yapmak adına hesap ayaları menüsüne ilerleyiniz. Buradaki ekrandan hesap işlemlerinden “çekimler” menüsüne ilerleyiniz. İlerlediğiniz bu menüden Siyahbet kripto çekimi yöntemlerini seçebilirsiniz. Seçtiğiniz yöntemde ekranda çıkan kriptoların seçeneklerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca her bir coin seçeneğinde ekstra güvenlikli işlemler yapabilirsiniz. Üstelik sorunsuz şekilde aktarımlarınızı yapabileceğiniz gibi çekimleriniz istediğiniz coin türünde anonim olarak yapılabilecektir.

Yapacağınız çekimlerde ilgili ekrandaki menüden seçeceğiniz coin türüyle ücretsiz çekimlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Siyahbet sitesinde ETH, BTC, USDT, AVAX; TRX gibi seçenekler vardır. Bu seçenekler dahilinde seçimlerinizi belirleyebilirsiniz. Kripto çekimlerinde dikkat etmeniz gereken en önemli nokta çekimlerdeki ağ adının sizlerin çekimi yapacağınız hesabınızdaki adreslerle aynı olmasıdır. Örneğin, TRC – 20 veya BSC ağında çekimler yapacakken bu ağdaki adresin örtüştüğüne emin olunuz.